Oferta dla biznesu PDF Drukuj Email

Dla Biznesu

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każda firma wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego też wychodzimy na przeciw oczekiwaniu naszych klientów oferując im usługi na najwyższym poziomie oraz indywidualne podejście w zależności od potrzeb.


Dostęp do internetu, transmisja danych.


Różne firmy, mają różne oczekiwania. W odróżnieniu od łącz opartych na technologii xDSL, oferujemy państwu wydajne pakietowo łącza o podwyższonej prędkości wysyłania danych lub łącza w pełni symetryczne z możliwością otrzymania puli adresów zewnętrznych. Jesteśmy jedną z nielicznych firm oferujących takie rozwiązania na terenie powiatu Lubartowskiego. W zależności od potrzeb oraz możliwości technicznych usługi dostępu do Internetu lub transmisji danych świadczymy światłowodem lub za pomocą radiolinii na licencjonowane pasmo.

Oferujemy państwu:
  • Usługę dostępu do Internetu o podwyższonych paramterach (prędkość pobierania i wysyłania danych do negocjacji)
  • Usługę dostępu do Internetu łączem symetrycznym z gwarancją SLA, zestawioną przy pomocy radiolinii na licencjonowane pasmo do 155Mbit/s lub przy pomocy transmisji światłowodowej do 1Gbit/s.
  • Usługę transmisji danych pomiędzy dwoma punktami z prędkościami ustalanymi indywidualnie
Dzięki rozbudowanej infrastrukturze światłowodowej w obrębie miasta oraz licznym radiowym stacjom bazowym, jesteśmy w stanie dotrzeć do wielu, często oddalonych od siebie lokalizacji.

Budowa sieci LAN/WAN


Firma INTERDUO kompleksowo realizuje usługi związane z projektowaniem, budową oraz modernizacją sieci LAN oraz WAN. Zakres wykonywanych prac:
  • wykonywanie systemów okablowania opartych o okablowanie strukturalne
  • spawanie włókien światłowodowych
  • układanie, podwieszanie i zaciąganie kabli
  • dostawa, montaż i serwis urządzeń telekomunikacyjnych
  • wykonanie pomiarów reflektometrycznych traktów światłowodowych oraz sporządzenie dokumentacji powykonawczej

Sprzedaż sprzętu telekomunikacyjnego, serwerów


Zajmujemy się sprzedażą sprzętu telekomunikacyjnego takich producentów jak Cisco, D-LINK, Allied Telesis, Mikrotik oraz serwerów DELL, IBM, Hewlett-Packard.

Kolokacja serwerów w naszym węźle głównym


Dla wymagających oferujemy możliwość kolokacji serwerów w naszym głównym węźle sieci szkieletowej. Takie podłączenie serwera pozwala na osiągnięcie znacznie większej niezawodności działania łącza niż w przypadku podłączenia serwera w lokalizacji klienta. Rozwiązanie to pozwala również na stabilne i bezpieczne działanie serwera w klimatyzowanej oraz zabezpieczonej przed zanikami zasilania serwerowni.

Outsourcing usług IT


Oferujemy kompleksowe usługi outsourcingu infrastruktury IT w Twojej firmie. Usługi tego typu pozwalają na skoncentrowanie się na głównej działalności oraz pozostawienie skomplikowanej obsługi urządzeń oraz sieci komputerowej zewnętrznej firmie.

Skontaktuj się z nami i powiedz czego potrzebujesz.

 

Zaufali nam

Współpraca


Kike