Dostęp kablowy PDF Drukuj Email

Firma INTERDUO posiada własną światłowodową infrastrukturę telekomunikacyjną na terenie miasta Lubartów. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii jesteśmy w stanie zapewnić usługę najwyższej jakości dla mieszkańców budynków wielorodzinnych i biurowców. To właśnie dla mieszkańców tego typu budynków skierowana jest oferta na kablowy dostęp do Internetu. Do klienta końcowego docieramy za pomocą kabla UTP z prędkością 100Mbps lub za pomocą światłowodu z prędkością 1Gbps , natomiast połączenia w sieci szkieletowej realizowane są za pomocą światłowodu z prędkością 1Gbps.

Dzięki wpięciu do Sieci Światłowodowej każdy Abonent kablowego dostępu do Internetu może korzystać z zalet ultra szybkiego przesyłania informacji w obrębie Lubartowskiej sieci. Prędkości pobierania jak i wysyłania danych są osiągalne o każdej porze dnia czy nocy.


Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem usług dostępu do Internetu oraz do skorzystanie z naszej oferty!

Lista budynków wielorodzinnych, podłączonych do sieci światłowodowej Interduo znajduje się tutaj.

Jeżeli Twój adres nie znajduje się na liście podłączonych budynków, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu 81 475 3000 lub przez pocztę elektroniczną na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
Dołożymy wszelkich starań, aby podłączyć do naszej sieci każdą chętną osobę.
 

Zaufali nam

Współpraca


Kike